Pozbywanie się cellulitu za pomocą drenażu limfatycznego

Cellulit jest wyjątkowo podstępnym i wrednym wrogiem. Kiedy po miesiącach katorżniczych ćwiczeń i sumiennej diety można pochwalić się gładkimi nogami, zapominamy o tym, że ów nieprzyjaciel tylko na to czeka. Wystarczy kilkanaście dni jedzenia ulubionych smakołyków, przerwy od ćwiczeń fizycznych i masażu, aby skórka pomarańczowa ponownie zakwitła na udach.

Szczęśliwie obecnie istnieją także łatwiejsze sposoby na ponowne pozbycie się cellulitu. Jeden spośród nich znajduje się w salonie piękności. Toruń to miasto, gdzie znajdziemy wiele salonów kosmetycznych [➨https://swiaturody.com/torun,kosmetyczka,9.html], które oferują różnorodne zabiegi mające na celu poprawić urodę klientek. Najlepsze salony możemy wyszukać za pomocą internetu. Wystarczy w pole wyszukiwarki wpisać hasło: „kosmetyczka Toruń”, a pojawi się wiele ofert, spośród których można wybrać najbardziej odpowiadający nam gabinet. Za urodę czasami trzeba zapłacić wysoką cenę (i chodzi tu o dosłowne kwoty), dlatego nikogo nie dziwi, że koszt zalecanych dziesięciu zabiegów drenażu limfatycznego wynosi minimum tysiąc złotych. Czym jednak jest ta cena w porównaniu do satysfakcji i poprawy samopoczucia każdej z pań? Masaż, który wykonuje kosmetyczka za pomocą specjalistycznych urządzeń szybko przywróci odpowiednią gładkość skóry i pozwoli bez skrępowania wyjść na plażę w kostiumie kąpielowym. Co prawda, nie każdy salon kosmetyczny może sobie pozwolić na kupno tego rodzaju sprzętu, jednak coraz więcej gabinetów inwestuje w swój rozwój i kupuje dość drogie urządzenia. Celem zabiegu jest poprawa przepływu chłonki w układzie limfatycznym, która jak wiadomo jest odpowiedzialna za obrzęki. Sam sprzęt właśnie dlatego jest obecnie wykorzystywany również w leczeniu dokuczliwych obrzęków kończyn. Drenaż likwiduje obrzęki zastoinowe, zapalne, spowodowane nadmiarem soli i wody. Oczywiście masaż może być również wykonywany ręcznie, zwłaszcza wtedy, gdy klientka zamierza rozpocząć kurację antycellulitową, odchudzającą czy rzeźbiącą ciało. Niestety tego typu zabieg trwa dość sporo czasu, więc należy zarezerwować na niego minimum pół godziny. Oczywiście efektowność zwiększa się wraz z upływem czasu oraz regularnością seansów.

Drenaż limfatyczny jest coraz popularniejszym zabiegiem pośród klientek gabinetów kosmetycznych. Powód jest jeden, czyli jego zniewalająca skuteczność. Oczywiście efekty będą spektakularne i szybsze, gdy do diety włączy się warzywa, zastąpi sól przyprawami przyspieszającymi przemianę materii oraz ponownie zacznie się ćwiczyć. Mimo to nawet bez powyższych zmian można być pewnym, iż drenaż pozwoli odzyskać piękne nogi bez zbędnego wysiłku. Jedynym minusem zabiegów jest to, że nie należą one do najtańszych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>